- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2129 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2129 Culés
2
Obejrzałem parę meczów Palmerias z udziałem Yerry Miny i w MOJEJ opinii ten obrońca nie będzie miał żadnych szans z szybkimi napastnikami z La Ligi, jest bardzo słaby motorycznie, wyprowadzenie piłki u niego nie jest tez na zbyt wysokim poziomie, podobnie podania...często niecelnie zagrywa (podpala się). Żeby nie było ze go tylko krytykuje, jego duża zaleta na pewno jest podłączanie się do akcji, gra głową kapitalna, piłka w polu karnym go szuka lecz w Barcelonie już mamy gości od strzelania, bardziej potrzebujemy od bronienia ;) Jeśli przyjdzie do nas, napewno będę mu kibcowal lecz tak jak pisze, watpię ze podoła wyzwaniu gry w Barcelonie, ale obym się mylił
0
@Krystian1899 Ja żałuje że nie ściągliśmy Sule.
0
@Krystian1899 Za te 10 mln to bardzo dobre wzmocnienie składu i warto spróbować. Moim zdaniem chłopak da radę i wszystkie te braki w obronie w Barcelonie się u niego poprawią. :)
2
@matirix20 Albo Davinsona Sancheza. :-)
1
@ViscaBarca123 Każdy ma swoje zdanie, oby dał radę jeśli przyjdzie lecz ja za tym transferem nie jestem.
Davinson Sanchez... Nie mogę przeboleć tego ze się nie udało go sciągnąć:( Jest tez Jonathan Tah, młody, chyba perspektywiczny. Nie oglądam Bayeru, mógłby ktoś powiedzieć coś o nim? Chcielibyście go u nas ?
0
@ViscaBarca123 Ja jestem do niego sceptycznie nastawiony i uważam jak kolega wyżej. Technika średnia, wyprowadzenie piłki też. On nie wyróżnia się na tyle, żeby być naszą pierwszą opcją na zastąpienie Maszcze, ale co najwyżej alternatywą. Nakbardziej atrakcyjna jest cena, a to nie jest najważniejsze kryterium. Moja wizja na środek obrony to Inigo+De Ligt. Najlepsze możliwe zestawienie. Doświadczony walczak+młody talent.