La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 786 Culés

konto usunięte

1

Guillem Balague - nie było żadnych spotkań Barcelony z Liverpoolem . Nie było obietnicy sprzedaży zimą. Liverpool nie musi sprzedawać

konto usunięte

3

@Hegemon Kurde, ten to nawet w Sylwestra pracować musi. Ledwo wstał i już dementuje :D

0

@Hegemon Jak on mnie może irytować, mimo tego ze pewnie ma rację xd

konto usunięte

5

@regatta52 Po czym wnioskujesz, że ma rację? Wszystkie ostatnie wydarzenia wskazują, że jest wręcz przeciwnie.

1

@Hegemon To ze Liverpool nie musi sprzedawac to wszyscy wiedzą.

konto usunięte

0

@LuisSalvano W zasadzie to co wskazuje? Hakerzy na stronie Nike? Czy plota o poszukiwaniu domu? Czy ruch planet w galaktyce?

0

@LuisSalvano Napisałem "pewnie".. Jeśli jakieś spotkanie faktycznie by się odbyło, na pewno wiedziałoby i mówiło o tym więcej mediów. A tak RAC1, Catalunya Radio, nawet Sport i MD milczą. Chce wierzyć że ono się odbyło i już jest to "kwestia godzin" ale nadal kieruję mną rozsądne i merytoryczne podejście.

0

@regatta52 Spotkania między klubami nie bylo na 100%. Tu chodzi o spotkanie Cou z zarządem Live i dżentelmeńska umowa na mocy ktorej mieli by go sprzedac w zimie.

0

@jakkku89 No tak, a Balague mówi "nie było żadnych spotkań Barcelony z Liverpoolem". Czyli z tym ma rację, niestety.
A co do spotkań wewnątrzklubowch, nie wiadomo i z pewnością on też nie wie, więc w tej kwestii mu nie wierzę. Ale spotkań między klubami nie było na 100%, a to niestety jest najważniejsze.

konto usunięte

0

@Hegemon Widziałeś sprostowanie na stronie Nike? Bo ja jakoś nie. Pamiętasz, co się wydarzyło przed transferem Paco? Widziałeś, jakie zdjęcie wrzucił wczoraj Cou? Kilka mniej, lub bardziej istotnych faktów jeszcze się znajdzie.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Tylko, że Nike nie ma żadnego interesu, żeby takie rzeczy prostować. Przynajmniej dopóki nikt nie kręci afery. Z resztą wierz sobie w co chcesz. Pompuj balonik. Znowu będziesz płakał pod koniec stycznia.

konto usunięte

0

@Hegemon A jaki interes mieli w tym, gdy wrzucili przedwcześnie fotkę Paco w koszulce treningowej Barcy? Nie chcesz, to nie wierz ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?