La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

2

Sport, Md
-Liverpool ze sprzedarzy Cou chca uzyskac wiecej niz Barcelona zapłacila za kupno Dembele, gdyz uwazaja ze Cou jest lepszym zawodnikiem i to ich karta przetargowa oraz chca dodatkowych pieniedzy za "wyciek" z Nike.
- Liverpool godzi sie na 130mln, ktore oferuje Barca ale zawodnik mialby przyjsc latem. Barcelona i sam zawodnik odrzucaja tą mozliwosc.
- Jezeli chodzi o transfer zimą to klub chce zarobic min. 150mln.

0

@szkutnik91 Albo Zima albo nie się się wypchają nim

0

@szkutnik91 Latem po MŚ będą chcieli 250 jak Brazylia dojdzie np: do finału

0

@luki828282 za 130 mln w sumie mozna go kupić i zostawić do wakacji.. zaoszczędzimy około 30 mln na transferze około 80 mln na pensji co daje nam licząc bez podatku około 100 mln.. Cou nie może grać w LM po 2 spokojnie będzie mogl się przygotować do MŚ i nawet wygrać mundial bo mamy go zaklepanego.. moim zdaniem takie rozwiązanie byłoby lepsze. a tą kasę można przeznaczyć np na klauzule Grizmanna

1

@Krystian_mix Przez pół roku jego nieobecności zaoszczędzimy 80 mln na pensji Cou? Jezuśku, chopie jakześ to wyliczył?

0

@Bobo25 omg faktycznie źle wyliczyłem myslalem o czymś innym (cały kontrakt 5 letni xD ) a napisałem co innego.. zaoszczędzilibyśmy jakieś 40 mln ... dla mnie jak to jest spora kwota którą można wykorzystać w inny sposób

0

@Krystian_mix Moim zdaniem też za dużo. Zakładając że dostanie pensje "na rękę" w wysokości kilkunastu mln (takie kwoty najczęściej się pojawiały w ploteczkach), np 14-15mln, to biorąc pod uwagę podatek w Katalonii, Barce by to kosztowało rocznie jakieś 28-30 mln. Z czego oszczędzilibyśmy połowę za pierwsze półrocze spędzone jeszcze w deszczowej Anglii. Więc sumarycznie zaoszczędzilibyśmy max kilkanaście melonów.

0

@Bobo25 ale tu dochodzi mniejsza kwota za transfer czytaj wyżej. czyli z 40 mln by byłoby na plusie o ile to prawda że za mniejsza kwotę puszczą go w lecie :)

0

@Krystian_mix Nie to żebym się czepiał ale pisałeś: "zaoszczędzimy około 30 mln na transferze około 80 mln na pensji co daje nam licząc bez podatku około 100 mln"
Czyli rozgraniczałeś oszczędności na kwocie transferu i osobno na pensji.
Ale ok, niech będzie że teoretycznie w sumie mogła to być kwota w podanej przez Ciebie później wartości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?