- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
0
A co do Griezmanna w lato. To oczywiście na tak, od pewnego czasu jest płacz, ze nie mamy konkretnych zawodników na ławce, którzy odmieniliby losy meczu. Suarez młodszy nie będzie, a Griezmann na początku do rotacji, a potem do przejęcia po nim pałeczki będzie odpowiedni, z całym szacunkiem też do Paco, bardzo go lubie i szanuję, ale sporo odstaje poziomem od Griezmanna. Taki Real na ławce pewnego czasu miał Jamesa, Morate, Isco, u nas też znajdzie się miejsce dla Francuza.
0
@I Love Fc Barcelona Jesli przyjdzie Antek to do podstawy jesli bedzie tez Cutinho to na lawe Dembele najmniej doswiadczony i najsłabszy pilkarsko
10
@I Love Fc Barcelona Chcemy kupić 27 letniego zawodnika (który obecnie, jak czytałem, nie ma formy) po to by przez rok się "rotował" z Suarezem? Wolę transfery na styl 21-letni Gabriel Jesus za 32 mln w City.
Mamy 2 lata na znalezienie perły, przerycie każdej ligi i wyszukanie nowych Suarezów, Lewandowskich, czy Griezmannów.
2
@I Love Fc Barcelona Ludzie uważają, że taki kwartet (Messi, Suarez, Dembele, Griezmann) napastników byłby przesadni, ale przypominam, że chociażby w sezonie 2007/2008 w Barcelonie grali: Messi, Eto'o, Henry, Ronaldinho i jeszcze Gudjohnsen. Do tego z powodzeniem powoli wprowadzany był Bojan. Wszystko da się pogodzić. Do tego tak jak piszesz: Suarez będzie powoli schodzić ze sceny. Jedyny problem będą mogły stanowić pieniądze. Barcelonie będzie musiała sprzedać, żeby znaleźć te 100 milionów. No a ostatnie informacje na temat Ardy (nikogo nie stać na jego pensje) czy Deulofeu (Inter ponoć chce tylko wypożyczyć) znów nie napawają optymizmem. No i szkoda w tym wszystkim będzie Paco, który na szanse sobie zapracował, a zapewne będzie musiał odejść.
No i też przypominam, że za rok będzie 120-lecie Klubu, więc nic dziwnego, że mogą chcieć zbudować super silną ekipę, którą będzie stać na wygranie Ligi Mistrzów.