La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1801 Culés

2

Wbijajcie zobaczyć jaki ból dupy mają w Liverpoolu (komentarze)
http://www.lfc.pl/68400/barca-gotowa-zaplacic-140-mln-funtow

23

@BarcaKings965212 Taki sam jak tutaj jak Ney odchodził a ty jeszcze wołasz zęby podgrzewać atmosferę... dzieciaki

konto usunięte

3

@BarcaKings965212 Ciekawe czy Ty byś nie miał jakby nam chcieli zabrać np. Messiego :P :P

5

@BarcaKings965212 Prawie jakbym nas widział po przejściu Neymara do PSG

4

@BarcaKings965212 Jeden z komentarzy:"Coutinho to zakłamana menda, będzie pasował do barcelony". To jeden z powodów, przez które nie lubię Liverpoolu. Ich kibice (oczywiście nie wszyscy, ale wielu takich jest) na każdym kroku powtarzają jak wielkim są klubem, chociaż ostatni raz poważne trofeum zgarnęli 12 lat temu.
http://www.fcbarca.com/78374-oficjalnie-neymar-pilkarzem-psg.html
Podrzucam link do artykułu z "Neymar fichado" dla wszystkich, którzy twierdzą, że u nas było tak samo. Nie, nie było. Mało jest komentarzy obrażających, duża większość to kulturalne, miejscami sentymentalne pożegnania. No i porównując zachowania obu zawodników, kibice Barcy mieli więcej powodów do zdenerwowania.

0

@Bartek22 Dobrze mówisz teraz i tak chyba większość się zgodzi że jak geymar odszedł to mamy niezłe wyniki i nikt za nim nie płacze .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?