La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

30

"@CruyffistaPL
Aha, pora zapamiętać raz na zawsze. To nie piłkarze tacy jak Coutinho blokują miejsce wychowanków takich jak Alenia. To zawodnicy tacy jak Denis."

wg mnie w punkt. Dodałbym jeszcze Gomesa, który też wnosi niemal żadną wartość dodaną, a kosztował i kosztuje spory piniądz.

I podkreśliłbym, że to żaden zarzut w stronę tych zawodników, a osób, które podejmują decyzję, że ten i ten są tutaj, że ten i ten grają, gdy część tych minut mógłby dostawać Alena.

15

@hoeniker  Prawda jest taka, że jakby Gomes nie kosztowal 40mln to by nie gral nic, ale że trochę kosztowal to ciągle na siłę chcą z niego coś wyciągnąć, ale efekty zerowe. Alena gorzej by nie gral, bo gorzej się grać nie da. Podawać do najbliższego to on raczej by tez potrafił, 1,5 roku Gomesa i występy dobre mozna policzyć na palcach jedenj ręki, trochę mało... Bo co nam ten Gomes dal? Nic! Kompletnie nic nie wniósł do naszej gry.

I nie zgrywam jakiegoś mądrego, że po transferze to każdy mądry, ale ja i jak wielu użytkowników miało złe przeczucia co do Gomesa, wystarczy spojrzeć pod artykul: "Gomes fichado!", dla mnie on w Valencii byl jednym z wielu, trochę się tam wyróżniał, ale to było 1 na 5 spotkań. Żadnym geniuszem tam nie był. Kompletnie nie rozumialem tego transferu i jak widać nadal nie rozumiem.

0

@D10SLEO nie tylko że tyle kosztował, ale jego zatrudnienie dla klubu to może z jakieś 8 mln euro rocznie. Więc też dlatego "musi" grać.

"I nie zgrywam jakiegoś mądrego, że po transferze to każdy mądry"

wg mnie zawsze można się pomylić, tylko trzeba wiedzieć, że można się wycofać, można poprawić swój błąd itd.

0

@D10SLEO Niestety ale nie każdy transfer będzie trafiony, oczywiście inaczej jak nie trafisz z transferem za 8 milionów a inaczej za 40 no ale i tak się zdarza, Arsenal dał za Xhake chyba prawie 30 i chłop naprawdę jest dramatyczny i do tego gra cały czas, cieszmy się że my póki co nie musimy na siłę wystawiać Gomesa co mecz.

0

@rebelniak Z przyjściem Coutinho jego minuty chyba zostaną ograniczone do minimum :D

Oczywiście można było się pomylic, ale jak już pisałem teraz i kiedyś,gościu kompletnie inna charakterystyka inny styl gry, nie pasowal tu.

Nie wiem jaki był na niego plan, ktoś chyba miał ale zapomniał go zrealizować.
I dochodzi 2 sprawa psychiczna, Gomes nie wytrzymuje presji. Gdy nie ma tych najwiekszych z Messim na czele, to trochę coś tam zaczyna grać, no ale nie pozbędziemy się Messiego żeby Gomes mógł 2 razy do przodu podać.

0

@D10SLEO Racja z Messim to pewnie jest tak
że jak złapiesz z nim wspólny język go jest to najfajniejsza gra na świecie, jeżeli jednak nie znajdziesz z nim języka na boisku to po prostu nie masz raczej szans na grę, ja to rozumiem że może go paralizowac presja bo faktycznie Barcelona to nie Valencia po prostu ten ruch transferowy nie wyszedł o trzeba chlopa sprzedać i oczywiście może być tak że w innym klubie zabłysnie, np Krychowiak w Sevilli kariera nabrała tempa i odejściem do PSG po prostu się zabił, jeżeli Gomes za szybko nie odejdzie może również tak skończyć że będzie za chwilę grał w Getafe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?