La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

27

W poprzednim sezonie wygraliśmy zaledwie CDR, a nasz największy wróg odebrał nam triumf w La Liga i dodatkowo wygrał Champions League drugi raz z rzędu, straciliśmy Neymara, kupiliśmy zawodnika, który grał w ŁKSie Łódź z czego szydziła większość ludzi z piłkarskiego świata w tym sami kibice Barcy (ja też), nasz najlepszy zakup (Dembele) wypadł na długo przez kontuzję i sromotnie przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii z Realem. Można powiedzieć, że po prostu leżeliśmy na ziemi po ciężkim knockdown'ie i perspektywa na przyszłość była lekko mówiąc nieciekawa, ale jak to mówią zawsze po burzy wychodzi Słońce, trzeba upaść by móc wstać i teraz właśnie to się dzieję, teraz powstajemy. W lidze jesteśmy niekwestionowanym liderem z ogromną przewagą nad resztą stawki, w Champions League awansowaliśmy z pierwszego miejsca będąc w grupie z Juventusem, nowy trener poukładał piłkarzy na boisku tak, że w końcu naprawdę stanowimy drużynę, a nie zlepek indywidualności, Paulinho okazał się strzałem w "10", Dembele właśnie wrócił po kontuzji, a dodatkowo kupiliśmy genialnego piłkarza na pozycję na którą najbardziej potrzebowaliśmy wzmocnienia. Jest pięknie Panie i Panowie ;)

konto usunięte

10

@bixmix Dno jest po to żeby się od niego odbić :-D

konto usunięte

2

@bixmix Z tym, że jeszcze nic nie wygraliśmy.. a Real nie jest na drugim miejscu, czyli nie mamy 14 pkt przewagi nad konkurencją...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?