La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

konto usunięte

17

Widziałem Lobotkę na MME i robił wrażenie, zastanawiałem się jednak jak wypadłby na tle mocniejszych drużyn. Oglądając go z Realem i Barcą miałem momentami wrażenie, że to Veratti. Klauzula ponioć 35 baniek - warto go zaklepać lub kupić i pozostawić na wypożyczeniu w Celcie /chcą Rafinie i Denisa więc można się dogadać/. Trzeba jednak zadziałać zanim Perez go kupi i posadzi obok Ceballosa.

0

@tomFCB Za wcześnie , niech pogra jeszcze rok lub dwa ja takim poziomie to będzie można pomyśleć . Real tak ściągnął Ceballosa i widzisz w jakiej jest sytuacji .

2

@ShawnC Tylko, że on ma już 23 lata.

1

@tomFCB A Barcelona nie wysłała na Mistrzostwa Europy młodzieżowe swoich ludzi, gdyż jak to stwierdzono? Nie ma tam piłkarzy, których nie znają i mogą objawić się? Może ktoś poprawić, ale Lobotka właśnie na tej imprezie pokazał się ze znakomitej strony i cały czas w szybkim tempie się rozwija. To pewne, że niedługo zamieni Celte na lepszy klub.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Czyli jeszcze z 10 lat gry przed nim, przy niezłych wiatrach... ;) Mnóstwo czasu, by się rozwinął. Nie ma co się spieszyć z wyciąganiem go z Celty.

konto usunięte

1

@ShawnC akurat Ceballos jest ofiarą polityki Zidane'a, ale specjalnie mnie to nie martwi - a i tak nie stracą na tym transferze. Za rok czy dwa to za Lobotkę będzie trzeba zapłacić majątek i warto zainwestować już teraz - nawet przed hiperinflacją Bartek wydał więcej na A. Gomesa, więc nie ma się co zastanawiać. Lobotka myśli dwa razy szybciej niż zwykli piłkarze i trzy-cztery razy szybciej niż piłkarze Realu wczoraj ;)

konto usunięte

0

@tomFCB I Gdzie by Ci Ten Lobotka grał?

Zrozum gracz wypożyczony to zawodnik 2 kategorii ,bo Klub wie ,że i tak nie może wiązać z nim przyszłości a trener wie ,że po sezonie musi się z nim pożegnać.

Niech Gra w Celcie i się rozwija. Celta niech też ma dobrych zawodników na których trener może budować dobra druzyne.

konto usunięte

1

@MarioVeB! popatrz ilu zawodników ze środka pola jest na wylocie bo nie spełnili oczekiwań - Denic Gomes Rafinia. Potem popatrz ilu zawodników ze środka pola ma w granicach trzydziestki. Zaczynasz mi przypominać komentarze z 2013 roku - "niech sobie Thiago spada, mamy super środek pola" "po co nam Isco - mamy Inieste i Xaviego"

konto usunięte

0

@tomFCB Zadałem konkretne pytanie za kogo by grał?
Poki co wszyscy wymienieni zawodnicy są w kadrze. Za Busiego może grać Paulinhio czy Ivan i się w tym dokonale odnajduje.

Lobotka nie jest do niczego potrzebny. Niech Celta ma też dobrych graczy tam ma szanse na rozwój ,a ławka w Barcelonie mu nie pomoże.

P.s odejścia szklanego Thiago nigdy nie załowałem i nie bede żałował jego decyzja nikt go nie zmuszał lepszy od iniesty i Xaviego nie był.. Co pokazało przyszłość ze bez niego Barca z powodzeniem odnosiła sukcesy.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Rozumiem Twoje argumenty, ale będę obstawał przy swoim, mi akurat Thiago szkoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?