La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

42

Po tym jak niektórzy wyrażają się o naszych "słabszych" zawodnikach brak słów. Widać że co niektórzy to kibice sukcesu bez szacunku do klubu i jego zawodników. To że okazali się za słabi lub nie wypalili to niekoniecznie ich wina. Niektórzy czasem coś z siebie dawali więcej tak jak Turan gdy dostawał szanse to robił robotę. Tutaj czytam: pozbyć się najemników, drewna, kebabów itp. teraz nie pamiętam ale było tego więcej. Brawa dla was za szacunek do zawodników którzy reprezentują lub reprezentowali nasz klub w lepszym bądź gorszym wydaniu ale jednak.

konto usunięte

4

@szoch6 Myślisz że tylko u nas tak jest? W każdym innym jest to samo, tego akurat nie próbuj zmieniać, bo się nie uda, taka rada

1

@Lichwiarz Za takie teksty powinny być bany i likwidować dzieci sukcesu. Odsyłać takich na strone białych tam pełno takich. Jeszcze więcej

konto usunięte

0

@szoch6 Nie wiem, nie wchodzę na stronę przeciwnika, ta mi wystarczy, a co do banów, tutaj się zgodzę, bo to brak szacunku dla piłkarza jest, no ale niestety zawsze tak będzie, i oni nie spokornieją

konto usunięte

0

@szoch6 Zaskoczę Cię. Nawet na ekstraklasowym podwórku tak jest. Rozumiem, że Ci się to nie podoba, ale tego nie zmienimy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?