La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

0

Z uwagi na owocne zimowe okienko oraz jakość naszej kadry wątpię, że latem dokonamy równie kosztownych transferów. Jednak latem za niewielkie pieniądze będzie można wyciągnąć kilku perspektywistycznych grajków.
De Vrij, Bailey, Tah, Rodrigo Hernandez, Brandt to przykłady. Fajnie gdyby którymś zainteresowała sie Barca. Uważam, że należy kontynuować odmładzanie kadry.

konto usunięte

0

@szymon6847 Niech Bartek sprzeda kogoś latem za dobrą cenę bo finansowe fair play też nas obowiązuje. Hmm. "Sprzeda kogoś za dobrą cenę" - o czym ja mówię xD

0

@Szymeq6 Valverde fajnie myśli co do szerokości kadry. Około 20 zawodników w 1 drużynie, a w razie potrzeby korzystać z rezerw. Dlatego fajnie jest mieć silne rezerwy (czasami wydaje mi sie, że nasi skauci mają zbyt bezstresową prace ;). Zawodnicy z rezerw w przeciwieństwie do stałych bywalców trybun jak Deulofeu są w rytmie meczowym.
Ps. O ffp w ogóle nie musimy sie obawiać, nasz klub generuje chyba najwyższe zyski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?