- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
0
Czy są tu fani programu agent gwiazdy? Co sądzicie o uczestnikach nowego sezonu? :)
0
@el_pichichi_9 Co raz gorzej... 1 i 2 sezon to ciekawe i charakterystyczne postacie, tutaj ze 2 osoby na pierwszy rzut oka pasują. Patrząc oczywiście pod kątem 'Agent GWIAZDY' (bo w sumie co to za gwiazdy).
Wydaje mi się, że mogliby zrobić jedną serie z kimś innym, np. zwykli ludzie (tak jak kiedyś), youtuberzy, aktorzy, piosenkarze, sportowcy. Podzielić ich na grupy po prostu :-)
0
@el_pichichi_9 Dla mnie jest w sam raz. Takie jakie bym chciał.
I ta Julka Wróblewska ajajaj
0
@Fenelon Fakt, znam z tego zestawienia Ostrowską, Peję, Włoszczowską i tą dupeczkę od Malanowskiego :D Jak czytałem kto jest kim, to warto wyróżnić tego ziomka który jest mistrzem Polski czy tam Europy w jakimś sporcie wodnym (totalnie się na tym nie znam i nie chcę czegoś przekręcić, z góry przepraszam fanów tego sportu) a reszta to gwiazdy które "są znane z tego że są znane" np. żona Kraśki :D
0
@Rakitic2211 Też jestem zdania że opcja z celebrytami jest lepsza, bo zawsze kogoś tam się zna i ma swojego faworyta :) Opcja ze "zwykłymi ludźmi" do mnie nie trafia ;)
0
@Fenelon No i Świerczewski :D
0
@el_pichichi_9 Zdecydowanie lepsza wersja z gwiazdami napewno niż jak byli zwykli ludzie. Co do obsady to poprzednia była lepsza ale wyjdzie w praniu bo może się okazać że też będzie fajnie. Napewno ta edycja będzie miała więcej osób związanych ze sportem. Ciekawa jestem tej sztucznej lalki Wróblewskiej. Zawsze to można poznać niektórych przez inny pryzmat niż tego co w tv. Mam nadzieję że będzie ciekawie bo czekam na kolejną edycję ładnych parę miesięcy.
0
@barceloonka92 w 100% się zgadzam odnośnie poznawania przez inny pryzmat. Dzięki poprzedniej wersji jestem całkowitym fanem Asi Jędrzejczyk, przed tym wydawała mi się taką typową arogancką fighertką z wielkim ego, a to baaardzo fajna, sympatyczna i ambitna dziewczyna, szczerze polecam jej książkę :) Czy lepsza obsada to wyjdzie w praniu, w poprzedniej wersji zbyt szybko można było wytypować agenta. Poprzednia ekipa była bardziej znana ale to może dlatego że zbyt mało polskich seriali oglądamy ;)
0
@el_pichichi_9 Wiedziałeś szybko, że Odeta była agentem? Ja prawie od początku obawiałam Darie a tu myk. Był moment ze liczyłam ze Odeta w końcu wyleci bo jest nudna xD kiedyś więcej seriali oglądałam ale teraz wyrosłam z polskich tasiemcow.
0
@barceloonka92 Tak. Daria była zbyt perfidna, a poza tym pewne rzeczy są do przewidzenia. Dawno dawno temu, Odeta prowadziła program "na tropie agent" (odnośnie wersji programu z normalnymi ludźmi) więc była idealnym materiałem na agenta. Poza tym, Darię przedstawili w świetle osoby która psuje wszystko co się da, (zbyt perfidnie jak na agenta, jeśli miała by nim być to było by zbyt łatwo) klasyczny przykład ściągnięcia uwagi na siebie :) A Odeta przez cały program była nudna i kiedy tylko miała okazje zrzucała winę na Darie. Może to i teoria spiskowa ale jestem zdania że One się dogadały w programie :)