La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

1

https://i.imgur.com/kh6IUzk.png
Co tu się działo!? :O Końcówka sezonu 08/09. Real to chyba zanotował najgorszą serię od lat, ale Barca też końcówkę sobie odpuściła.

3

@Katalonbar Real przegrał u siebie wtedy pamiętny mecz z Barcą 2:6 :)
A oprócz tego przegrali potem z Valencią, Villarrealem, Mallorcą, Osasuną.
Barca z kolei po klasyku remisowała z Villarrealem, przegrała z Mallorcą, Osasuną i na koniec zremisowała z Deportivo.
Nieźle układał się terminarz, że Real w następnej kolejce grał z tym samym rywalem co Barca :D

konto usunięte

4

@Katalonbar Efekt 2:6 - wiedzieli, że nie mają już szans na mistrza, więc mentalnie odpuścili.

0

@ściah Teraz też nie mają i mam nadzieję, że odpuszczą z podobnym rezultatem jakim widzimy na wyżej załączonej grafice;)

0

@MateoRenzi Oni nie moga odpuscic bo za rok w LE beda grali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?