La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

konto usunięte

45

Klatus zachowuje się jak wczesna forma nieoswojonego pokemona, ale zważmy na syf, z którym regularnie muszą sobie tam radzić. Szczerze im współczuję.

Chociaż wtedy przypominam sobie te tweety klatusa i pojawia się jakieś takie ciepełko na serduszku.

0

@al Fayed Dokładnie mnie tez.. mam to samo niby współczuje ale jak przypomnę sobie twety albo ten ostatni artykuł że Barca za dużo wydaje.. to mi jego jakoś nie żal..

konto usunięte

0

@al Fayed Frustracja to jest po prostu.Niech Barca ma dwa sezony kiedy broni LM a potem gra kiepsko to zobaczysz co tu się będzie działo

0

@Tito545 A co ty pleciesz real obronił LM to tera nic nie musi 10 lat mogą leżeć i bonki zbijać (: Suchar (:

konto usunięte

0

@Tito545 Cokolwiek - byle z rigczem. Czasami czuję się zagubiony w czeluściach internetu, gdzie słaby staje się silnym, a silny słabym:)

0

@al Fayed On się totalnie zbłaźnił nie wspominając już o tym że wątpię w te jego studia prawnicze po tym co napisał;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?