- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
2
Pytanie Panie i Panowie (szczególnie do osób grających w FM'a 17).
Naszło mnie na grę Celtą Vigo, udana przygoda ogólnie wyszla, bo kończę 2 sezon a osiągnięcia są niezłe, a jak na Celtę to nawet bardzo dobre. Pierwszy sezon to 3 miejsce w lidze, do 30 kolejki byłem na drugim z punktem straty do Realu, a w Pucharze półfinał (2:2 i 0:2 z Realem). Drugi sezon to 1/8 LM (z Arsenalem 0:0 i 0:1 po dogrywce), 3 miejsce w LL i właśnie przede mną finał Pucharu z Realem.
Skład: Blanco, Benjamin Mendy, Skriniar, Sule, Mallo, Radoja/M.Lorente, L.Romero, C.Soler, Sisto, Aspas i A.Correa/Guidetti. A na ławce kilka fajnych nazwisk z potencjałem - Emre Mor, Duarte, Alenia, D.Wass czy Jovanovic. Bez szału ale 3,5-4 gwiazdki, potencjał jest i drużyna dość młoda. Sule mało grał w Bayernie i chętnie przyszedł, to samo B.Mendy z City i A.Correa z Atletico - kupieni tak naprawdę za grosze, bo po pierwszym dobrym sezonie rozkupili mnie Anglicy - Fontas za 25 mln (klauzula) do City, Jonny (31 milionów, też klauzula) do Tottenhamu i Cabral za 10 do ManU. A pytania są takie - zawodnicy do kupienia za 5-10 milionów z niezłym potencjalem. Jak wy to robicie? Szukacie tych z listy transferowej? Szukacie młodych talentów i wprowadzacie powoli? Bo ja tak naprawdę filary mam od początku (taki Aspas mimo iż 31 lat to mi w 2 sezonie zagrał na 23 bramki i 18 asyst, znowu pewnie klauzula pęknie), dołożyłem 3-4 graczy za grosze z listy transferowej, a moje osobiste transfery to tak naprawdę tylko L.Romero i Skriniar. Drugie pytanie - trening. Mam problem z jako takim utrzymaniem formy w którejś części sezonu. Tak naprawdę trening mam mniej więcej ogarnięty swój własny, ogólnie jest niezly, ale ZAWSZE, w każdym sezonie trafia się miesiac lub półtorej gdzie spadek formy jest masakryczny, bije się z Granadami i innymi o remisy...
W 1 sezonie miałem idealny start - 13 spotkań bez porazki, 12 wygranych (wyjazd z Realem 2:0 i wyjazd z Atletico 2:1) i 1 remis z Barcą u siebie 2:2. A potem przyszedł taki zjazd, że w 1,5 miesiąca spadłem z 1 na 5 miejsce - zawodnicy przestali strzelać na potęgę - z wyników 5:1 czy 4:0 zrobiły się jakieś rwane remisy 0:0 czy 1:1 i porażki po 0:1/0:2 nawet u siebie z dnem tabeli. Jak z tym walczyć - moim zdaniem to trening, bo taktykę zmieniam, coś się staram co chwilę modyfikować jak nie idzie, atmosfera w drużynie dobra, rotację stosowane, wielkich kontuzji nie ma - to musi być trening lub handicap w grze...
0
@Kubix93 Ja tam trening cisnę tylko kondycyjny cały sezon, niezależnie od formy :D Większej ilości kontuzji nie obserwuję. Technicznie rozwijają się normalnie, tylko na kondycyjne kładziony jest nacisk. A kondycyjne są najważniejszymi atrybutami.
Co do juniorów, staram się wyszukiwać talenty i je wprowadzać.