La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1685 Culés

48

Naprawdę nie rozumiem o co niektórym chodzi z tym Dembele...
Złapał kontuzję, która wykluczyła go na długi czas z grania, wrócił na boisko i złapał drugą kontuzję i według niektórych ma być drugim Bale'em ? Płacze, żale, że stracona kasa, że szklanka, ludzieee... Opamiętajcie się trochę bo naprawdę to jest żałosne. Jak ktoś inny z drużyny złapie kontuzje, wyleczy i później przytrafi mu się zaraz kolejna to też będziecie pisać, że drugi Bale i że szklanka ? Przecież takie rzeczy się zdarzają i to często. Naprawdę nie pojmuję jakie niektórzy mają myślenie (a raczej nie mają).

1

@bixmix Takie komentarze trzeba omijać żeby się głupotą nie zarazić .

5

@bixmix Napisałem już coś o tym, coś podobnego do twojego komentarza ale został usunięty;) prawda boli...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?