- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
4
Alena dziś przez 59 minut:
- 22 podania (100% celności);
- 1 kluczowe podanie;
- 0/1 celnych przerzutów;
- 0/0 długich piłek;
- 0/0 strzałów;
- 0/0 prób dryblingu;
- 0/6 wygranych pojedynków;
- 4 straty;
- 0 wywalczonych fauli;
- 1 popełniony faul;
- 0 interwencji defensywnych.
Słabiutki występ. Jest w nim potencjał, ale to wciąż junior i myślę, że dziś pokazał, iż jeszcze dużo wody musi upłynąć zanim będzie gotów do poważniejszej piłki. Mam nadzieję, że to nieco utemperuje głosy ludzi, którzy doszukują się w nim zbawcy środka pola, bo zwyczajnie jeszcze nie jest do tego gotów. Minuty i powolne wprowadzenie do pierwszego zespołu? Tak. Jakaś ważniejsza rola w drużynie? Raczej nie.
0
@hen0x No co Ty , przecież dla większości zagrał wręcz fantastycznie . Niektórzy widzieli nawet jakieś kilkukrotne rajdy ...
2
@hen0x Jeszcze dużo przed nim. Na jakąś ważną rolę w drużynie jeszcze za wcześnie i to chyba oczywiste. Po sezonie powinien awansować do pierwszego zespołu i powoli zbierać minuty i grać.
0
@ShawnC Raczej tam chodziło, o jak jeden użytkownik ładnie nazwał przebiegnięcie z piłką po wolnej przestrzeni. Czepiasz się. Akurat dzisiaj cały zespół zagrał słaby mecz, Alena i tak się na jego tle nieźle zaprezentował. Zagrał lepiej, niż Denis, Vidal czy Rakitić. No i nie wiem gdzie ty w tych wpisach spuszczanie widziałeś. Paru kolesi, w tym ja napisało swoje zdanie bez wyskakiwania z "nowym Iniestą", "zbawcą środka" itp.
0
@Bartek22 Spokojnie , nikogo tutaj wielce nie krytykuję ale statystyki pokazują jasno że tego meczu Alena do dobrych nie może zaliczyć . Vidal , Denis czy Rakitić dużo grali do przodu ( Vidal praktycznie zawsze ) stąd wiele nieudanych prób i według niektórych zaliczyli bardzo słabe spotkania .
Skrytykowałbym innych niż tą trójkę ale post wcześniej sam napisałem żeby tego nie robić , więc sam się powstrzymam bo tylko Cillessen i Roberto zagrali dobry mecz .