La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

1

Ja osobiscie tesknie za takim typem jak Adriano...nie dosc ze poprawny w defensywie to i w ataku dawal czesto cos extra + mogl grac na kilku pozycjach...Luca Digne to dla mnie rzemieślnik na poziom Evertonu (choc i tam by przy Bainsie nie pogral) czy innej Marsylii...gosc mega irytuje, nie wrzuca, nie idzie na obieg tylko zawsze klepie do najblizszego...Denis to tez popierdulka a nie pilkarz na miare FCB chociaz tutaj mysle ze problem jest w glowie a nie nogach...Vidal tez kolejny mecz bardzo blado, ani on sie urwie na skrzydle ani dosrodkuje dobrze...czasem sie zastanawiam po co bylo oddawac Tello i innych za czapke gruszek a wykladac miliony na podobnych przecietniakow...

3

konto usunięte

8

@szymon6847 Wyobrazam sobie jak spotykasz sie ze znajomymi na piwko. Trwa dyskusja na jakis temat, ludzie wypowiadaja sie, a Ty jedyne co masz do dodania to "xD" narysowane na kartce, haha.

konto usunięte

0

@sanmartean "...czy innej Marsylii."Szacunku trochę.Akurat Olimpique po latach posuchy wraca powoli na właściwe tory.Ten klub jako pierwszy triumfował w LM.A ten sezon mają bardzo dobry.A na LO w Marsylii grają Bedimo lub Sakai-niesamowite walczaki,więc tam Digne też miałby ciężko o 1-wszą 11-tkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?