La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

1

Cieszyć sie trzeba ze ta porazka z Espanyolem przyszła akurat w CDR gdzie mamy jeszcze rewanz u siebie a nie w lidze, a akurat za bodajże 2 czy 3 kolejki gramy z Espanyolem u nich w La Liga i trzeba wyciągnąć wnioski z tej wczorajszej wpadki. Co do rewanżu to nie mam zadnych obaw i nawet jak gracze Floresa strzela bramke na Camp Nou (wtedy jak wiemy będziemy potrzebowac 3 goli do awansu) to wydaje mi sie ze bez problemu awansujemy.

1

@bixmix Mam podobne przeczucia, kiedyś trzeba przegrać i choć wiadomo że porażka w derbach boli to o rewanż jestem zupełnie spokojny

0

@bixmix Z tym awansem bez problem byłbym ostrożny. Nie zagrają Umtiti, Dembele, Coutinho. Nie wiadomo co z Iniestą, Paulinho i Paco.
Trzeba wyjść zmotywowanym jak na Celtę i rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie. Jeżeli będzie wynik stykowy do końca to znowu w końcówce mogą nam coś wcisnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?