La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

30

Były agent Verrattiego powiedział, że Neymar nigdy nie będzie mógł opuścić "złotego więzienia". PSG na to nie pozwoli. :)

12

@ViscaBarca123 Za 5 lat jak się uprze to odejdzie, wystarczy że nie przedłuży kontraktu. Jak da im to do zrozumienia 2 lata wcześniej a czas zacznie upływać PSG otworzy sie na oferty - idiotami raczej nie są ;)

0

@ViscaBarca123 Co to znaczy nie pozwoli? Raczej każdy ma po prostu swoją cenę.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Będzie mógł - jak mu się kontrakt skończy. Wcześniej nie ma żadnych szans.

11

@sidzej No nie pozwoli i tyle. Tak jak w przypadku Marka Verrattiego, który "swojej ceny" nie miał. Neymar ma długi kontrakt, nie ma klauzuli i jest perełką zarówno piłkarską jak i marketingową. Jakby Neymar chciał odejść, to szejk rozdaje karty.

0

@marcinv6 Jest na to szansa troszkę wcześniej jak szejk zrozumie że Ney nie zostanie wtedy obczai że im wcześniej sprzeda tym większą kapustę za niego zgarnie.

konto usunięte

0

@sidzej Odjedzie tak samo jak Verratti. :P

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Aż się nasuwa na język rasistowski żart :D

1

@Bartek22 Verratti miał kontrakt i go przedłużył - to była jego wola. Jakby chciał to by doprowadził do swojego odejścia.

konto usunięte

2

@sokot No i jak Ney będzie chciał, to też doprowadzi do swojego odejścia - po zakończeniu kontraktu. ;)

1

@sokot Tylko on go przedłużył zanim odezwała się Barca. Nic nie mógł zrobić. Jakby miał rok na kontrakcie, to pewnie byłoby fichado Verratti zamiast Paulinho, ale miał 4 lata.

0

@Bartek22 Ale kto kazał przedłużać Verrattiemu kontrakt, za który dostał wielką kasę? Verratti ma swoją cenę, Neymara też nie było trudno wyrwać z Barcelony, a przecież podkreślał w wywiadach, swoje rzekome przywiązanie do klubu i kolegów.

konto usunięte

0

@sidzej klauzula

1

@Bartek22 Tak tylko ta jego silna wola i chęć odejścia trwała raptem kilka miesięcy. Szejk sypnął groszem i zamknął mu jadaczkę pomimo 4-leteniego kontraktu ;). Jakby Verratti trwał przy swoim to za rok może dwa lata szejk by go puścił.

konto usunięte

0

@sidzej Verrattiemu chodziło wylacznie o wywalczenie lepszego kontraktu w PSG

1

@Socjopata To jest bardzo możliwe :). Nie chce już się rozpisywąć jak nas przy tej okazji potraktował bo bym bana dostał.

0

@sidzej No nikt, ale tu chodzi głównie o długość kontraktu. Jakby Marek miał rok, to pewnie miałby określoną cenę, za którą przeszedłby do Barcelony, ale miał 4 lata. W dodatku nie miał klauzuli. Wszystkie argumenty były w rękach szejka, który nawet nie zaczął negocjacji. Można więc powiedzieć, że Verratti nie miał określonej ceny.

1

@Bartek22 Okej, ale Barcelona chciała kupić Verrattiego jeszcze zanim przedłużył kontrakt. Przecież on przedłużał go jeśli się nie mylę dwa razy w bardzo krótkim odstępie czasu. Gdyby chciał przyjść do Barcelony tak jak tego chciał Coutinho to by przyszedł. Wolał pieniądze, każdy ma swoje priorytety.

konto usunięte

0

@sokot Da mu podwyżkę do 50mln i zostanie tam do 33 roku życia Nigdzie nie dostanie takiej kasy jak tam. Nawet City nie daje takich pensji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?