La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

2

Jeżeli ktoś mi powie, że Real jest wielki, to go wyśmieję. Wielkie zespoły nie zdobywają raptem dwóch mistrzostw La Liga w ostatniej dekadzie. Wielkie zespoły nie odpadają w dwumeczu z zespołami pokroju Leganes. Wielkie zespoły nie tracą 19 punktów do lidera na 18 kolejek przed końcem rozgrywek... Wygrali LM dwa razy z rzędu, fakt. Ale faktem jest też to, że Casemiro powinien praktycznie w każdym dwumeczu wylatywać z boiska z czerwienią i kolejnym faktem jest to, że Bayern został okrutnie oszukany przez sędziów. We wcześniejszych latach LM przypomnę tylko czerwony dywan w losowaniu i pojedynki z najsłabszymi zespołami, które pozostały w grze. Na koniec jeszcze wielkie zespoły nie przegrywają 2:6, 0:4, 0:5, czy 0:3. Oto cała prawda o "wielkim" Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?