La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

6

To jest niewiarygodne ile krytyki może otrzymać Neymar od fanów Barcelony. To co zrobił dla nas jest bardzo cenne i pragnę przypomnieć, że jest to główny architekt cudownej remontady (obok frajerstwa PSG i sędziego).

Dla mnie Neymar to przede wszystkim czołówka piłkarska + wciąż jestem pod wrażeniem, że potrafił przenieść swoje umiejętności na Europę.

0

@Katalonbar Tak ma duże umiejętności, ale dojdź do informacji i policz ile Barcelona $$ straciła wizerunkowo na tej akcji. Liczy się dobro klubu, a kibice, którzy chodzą i jeżdżą na mecze Barcelony o tym wiedzą i go krytykują.

konto usunięte

3

@Katalonbar Jest gówniakiem, ale pisanie o nim, że był zbrodnią Rosella i nigdy nie powinien do nas trafić to przegięcie. Póki grał u nas i dawał radość kibicom oraz dokładał wielkie cegiełki do wygrywanych trofeów w tym czasie to ludzie go tu na rękach nosili.

0

@Katalonbar No właśnie. Umiejętności to jedyna rzecz, za jaką można go podziwiać. Należy go chwalić za to, co ostatnio zrobił rywalowi tylko dlatego, że dobrze gra w piłkę?

0

@Katalonbar Przedstawiłes argumenty piłkarskie a przecież nikt tu nie krytykuje jego gry w piłkę czy nie umniejsza wkładu w nasze sukcesy. Krytykuje się tu postawę jako człowieka jego pazerność, będzie się kłócił o ostatni grosz byle wyjść na swoje. Zero klasy i szacunku a to z piłką nie ma nic wspólnego zwłaszcza że sam się fair nie zachował gdy trwała ta szopka z jego transferem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?