La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

6

Plan na ideał jutrzejszego dnia w kwestii sportowej:
> Wygrywamy z Espanyolem
> Kończymy bez kontuzji
> Valencia urywa punkty Atletico
> Mamy 13/14 punktów przewagi nad drugą drużyną La Liga

Oby jutro wieczorem tak było :D Dobranoc Wam :D

0

@rado_Barca Jakby Valencia wygrała to by było nieźle - 4 punkty Real by tracił do Nietoperzy wtedy i 7 punktów do Atletico. To już jakaś mała zaliczka by była, a patrzeć jak Real w sierpniu męczy się w kwalifikacjach do LM to by była ciekawa sprawa :D jakby trafili na jakiś Inter/Liverpool/BVB czy Monaco to z taką grą mogli by mieć ciężko.

0

@Kubix93 Nie no z całym szacunkiem do Villarealu ale nie wierzę w to, żeby Real do końca sezonu gubił punkt w taki sposób a Villareal nagle zaczął wygrywać mecz za meczem.

0

@rado_Barca Źle mnie zrozumiałeś - 4 miejsce ma Real obecnie i jeśli nie dogoni Valencii lub Atletico to będą grać kwalifikacje do LM.

0

@Kubix93 A w Hiszpanii przypadkiem 4 pierwsze drużyny nie awansują bezpośrednio?

0

@rado_Barca 3 awansują, jedna gra w kwalifikacjach. W tym sezonie Sevilla grała w kwalifikacjach, a Barca, Atleti i Real byli od razu w grupie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?