La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

7

Idealne okienko letnie dla mnie:

-Definitywne odejście Gomesa,Vidala,Deulofeu i Rafinhii. Przychodzi Odriozola do rywalizacji na prawej obronie, Roberto gra w pomocy.

-Zaklepanie Arthura Melo, zostaje w Gremio lub wypożyczony do klubu w Europie. Przychodzi w lecie 2019 kiedy karierę kończyć będzie Iniesta (zapewne)

-Alena włączony do 1 składu.

-Digne zostaje. Póki jest Jordi Alba nie powinniśmy szukać cracka na lewą obronę, Lucas jest młody i solidny pomimo że zdarzały mu się przykre momenty w tym roku.

-Vermaelen zostaje jeszcze na rok, dalej obserwujemy młodych zawodników których teraz się wymienia.

-Rezygnujemy z zakupu Griezmanna . Piątką Messi-Suarez-Dembele-Coutinho-Paco można grać 4-4-2 lub 4-3-3 spokojnie. Kupujemy zawodnika dopiero w lecie 2019, najlepiej typową "9". Uznanego zawodnika w wieku do 27 lat lub młodego który eksploduje formą w przyszłym sezonie.

2

@Skaramuczi włączenie Arnaiza do 1 drużyny, powoływanie do pierwszej drużyny i dawanie szans Oriolowi.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Wszystko spoko, ale nie wiem gdzie chciałbyś upchać tego Roberto do pomocy, nawet licząc Cou jako LS i sprzedaż Denisa. Sergio, Paulinho, Iniesta, Rakitić, Alena, często Cou czy Messi schodzą do środka...Za dużo cracków na miejsce moim zdaniem. Ja uważam, że lepszym wyjściem byłoby kupno Odriozoli i zostawienie go na wypożyczeniu jeszcze przez rok w RSSS, wtedy w lecie 2019 Iniesta i Rakitić pewnie odejdą (bo Ivan też wiecznie grał nie będzie, a trzeba myśleć o odmładzaniu składu; z Paulinho też nie wiadomo), to zrobi się miejsce dla młodego PO i Arthura oraz Sergiego w II linii.

0

@barcafan_89 Busquest-Rakitic-Paulinho-Iniesta-Coutinho. To jest etatowa piątka na przyszły sezon. Jedno miejsce jest nietykalne tj. Busquets. Zostają 2-3 pozycje, myślę że Roberto grałby równie często co Paulinho czy Cou lub Iniesta.
Nie można myśleć kategoriami "gdzie go upchnąć", jeśli trener ma do dyspozycji zawodników na równym,dobrym poziomie to może dokonywać zmian w trakcie meczu i na same mecze.
Mielibyśmy Busquetsa i Rakitica na DMF, Roberto i Paulinho na CMF i Iniestę i Coutinho na AMF. Jeśli na 2 pozycje w środku obrony mamy mieć 4 dobrych zawodników, to nie wiem czemu na 3-4 pozycje w środku pola nagle 5 jest wystarczająco i nie chcesz szóstego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?