La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2269 Culés

5

Wracając do skoków. Niektórzy tzw "eksperci" w telewizji czy radiu twierdzą że konkurs w takich warunkach nie powinien się odbyć albo powinna być tylko 1 seria. Jak by skończyło się tak jak po 1 serii to też by twierdzili że konkurs nie powinien się odbyć? W skoki wpisana jest pewna losowość ale Wellinger i Johansson oddali w 2 serii genialne skoki. I to nie są przypadkowi zawodnicy bo w treningach skakali bardzo dobrze. A Forfang miał 2 równe skoki. Nie twierdzę że np. 18 pkt odjete Huli odzwierciedlalo warunki, ale taki to już jest sport i oglądając go trzeba wiedzieć że nie każdy zawodnik ma idealnie równe warunki i szanse. A najlepsze już te teorie spiskowe że sędziowie robią wszystkie żeby Polak nie wygrał.

4

@ShinobiQWE Pewne jest jedno. 18.5 dla Johanssona to śmiech na sali przy 18.5 dla Huli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?