La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 714 Culés

4

Troszkę mi się nudziło i tak się zastanawiam jak może wyglądać skład Barcy w przyszłym sezonie, no i wyszło mi takie coś:
http://www.futhead.com/18/squads/2900130/
http://www.futhead.com/18/squads/2900124/
Oczywiście zawodnicy tacy jak Odriozola, Griezmann czy Roberto mogą rotować w 1. składzie, ale chodzi głównie o zarys i wygląda to całkiem imponująco :)

0

@zadafcb jak juz cos to w drugim na bramce Cilessen

2

@zadafcb Alena nie może grać na skrzydle. :)

0

@olikwierk10 Coś czuję, że odejdzie. Jest zbyt dobry, żeby być rezerwowym

1

@ViscaBarca123 Właśnie wiem, ale nie miałem jak tam go zbytnio wcisnąć. Tak bardziej dla wizualizacji ;)

konto usunięte

0

@zadafcb Też niedawno robiłem coś takiego, ale nie mogłem dodać Miny. Jakiś pomysł czemu?

0

@Kompletny Trzeba wejść w Create Custom Squads, wybrać jego kartę z Fify 16 i potem edytować ;)

2

@zadafcb Wiadomo. :) W przyszłym sezonie już w Barcy może być Arthur. Odriozola to ciekawa opcja, ale wydaje mi się, że prawym obrońca dalej będzie Segi. Costas, o jego awans będzie raczej ciężko. Zapewne klub wzmocni się jakimś obrońcą, który będzie mógł zagrać i na lewej obronie. Retsos, Alaba, Hernandez, Sarr. :)

0

@zadafcb gdzie Neymar???

0

@ViscaBarca123 ja tam jednak wolałbym moją opcję, szczególnie, że z tego co czytam m.in od ciebie, to Costas całkiem nieźle się prezentuje :)

2

@zadafcb Też bym tak wolał. Costas w tym sezonie jest świetny, a ostatnie mecze gra po prostu znakomicie. Zdecydowanie powinien zostać wykupiony z Celty (za chyba 12 mln?). ;)

0

@ViscaBarca123 Czytalem dzis komentarz, ktory byl zawarty w opis kariery Alenii. To byl artykul jakis chyba i kiedys Alena gral na skrzydle.

konto usunięte

0

@zadafcb Teraz jest, dzięki.

1

@Rewolucja123 Tak, zaczynał tak. Ale w tej chwili stawianie Alenii na skrzydle to idiotyzm. Pozycja idealna dla niego to ofensywny pomocnik. Na skrzydle marnuje się jego potencjał. W tym sezonie kilka razy zagrał na lewej flance i były to słabe mecze. :)

0

@ViscaBarca123 Jak dla mnie Alena bedzie naszym Iniesta. Jak Arthur przyjdzie to bedzie nasz Xavi plus Oriol to znow pomoc na lata. W ataku na lewej Cou, prawej Dembele (czasami stylem przypomina Leo, choc dalej twierdze, ze tylko Dybala bedzie Leo i przyjdzie za 4-5 lat do nas i bedzie falszywa 9) i na atak mozna Arnaiza badz Abela. Obrona tez ladnie wygladac tak Semedo, Mina, Umtiti i Cucu. Bramka MATS i kadra na lata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?