La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

konto usunięte

2

Mamy 7 pkt przewagi nad Atletico i minimum 14 nad Real. 11 lutego i jeszcze są głosy niezadowolenia.
Jak dla mnie lekki kryzys formy musiał przyjść. Nie widzę powodów do paniki, a to że Atletico może nam zagrozić było wiadomo od bardzo dawna.
Ja jastem bardzo optymistycznie nastawiony na finał ligi i CDR.

1

@Stig To że są głosy niezadowolenia to nic dziwnego, to jest już któryś mecz z kolei gdzie Barca się męczy i gra bardzo przewydywalnie, to oczywiste że się martwimy, inaczej jest z tymi co panikują i już sprzedają np: Dembele... takim już nie ma co tłumaczyć. Myślę że to może być plan Valverde aby piłkarze przez ten okres grali na 50% aby na dalszą część sezonu było 100%, ale trochę w to wątpie, mam nadzieje że Valverde ma pomysł bo odnosze wrażenie że przeciwnicy znależli sposób na nasza gre

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?