- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1047 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1047 Culés
1
Gramy za wolno to i bramki nie zdobyliśmy. Ile można klepać do boku? Ja nie mówie że Barca ma co chwile wrzucać na pałe jak real ale troche więcej gry do przodu jest potrzebne i szybsza gra. Skoro inne drużyny potrafią świetnie grać bez tiki taki to Barca tym bardziej, mamy takich zawodników. Klepa to wiadomo podstawa ale nie można przesadzać, nie można klepać cały mecz przeciwko autobusowi i liczyć że Messi czy Iniesta pośle genialne podanie i wygra nam mecz. Szybciej grać,wtedy nie bedzie takiego problemu z autobusami bo nie bedą mieć tyle czasu na zamurowanie. Ja tam trenerem nie jestem i może się nie znam ale tak grać jak w tym spotkaniu nie można. I jeszcze jedno, jak pisałem ze Iniesta i tak grałby w Lm wiecej niż Cou to mnie znawcy skrytykowali ale powiedzcie, wyobrażacie sobie że na Chelsea wychodzi Cou a nie Iniesta? Piłka to nie fifa że wstawiasz Cou w miejsce starego Iniesty i git, nie tak łatwo zastąpić filar zespołu
0
@QAZ Ja sobie nie wyobrażam bo Coutinho nie może grać w tym sezonie w LM w barwach Barcelony :D
1
@QAZ Powiedzieć że "musimy grać szybciej" to jak nic nie powiedzieć, trzeba znaleźć schemat na rozmontowanie takiego autobusu, mi dzisiaj np: nie podobało się totalnie ustawienie Coutinho tak wysoko, prawie na równi z Suarezem, zamiast cofnąć się do rozegrania, do tego Busi z Rakticiem grali bardzo blisko obrony i mieli bardzo mało możliwości grania prostopadłych piłek
0
@Bykunn Cóż za odkrycie:)
0
@Kacper1432 Gra musi być bardziej otwarta, dlatego nie możemy tak długo trzymać piłki