La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

0

A pro studiów pracy licencjackiej , inżynierskiej..

Ja ostatnio stałem w kolekcje do dziekanatu ,by wybrać promotora , byłem już od 6:40 ,a było już 70 osób,a dziekanat otwarty od 12.
A pierwsza osoba była już o 2:30 w nocy,mój wydział taki piękny :D

0

@bayernbarcelona Coooo??? to gorzej niz na SOR, ja jak czekam do dziekanatu dłuzej niz 1,5h to mnie ***** trafia

0

@bayernbarcelona Porąba.. was czy co? Promotorów nie wystarczy dla wszystkich? Ja kończąc studia 10 lat temu z miesiąc wybrałem katedrę , nie mówiąc o promotorze.

0

@Bobo25 Też tak sądzę ,że nas porąbało :)
Promotorów niby wystarczy dla wszystkich,ale jest kilku takich promotorów, którzy są najbardziej oblegani i maja najlepsze opinie

0

@FCB24 No niestety,tak było.
Niektórzy,którzy byli o tej 2:30 ,to czekali aż do 5 rano na dworzu ,aż tworzą gmach główny otwierają o 5 rano

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?