La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

konto usunięte

7

Skoki narciarskie to chyba najbardziej niesprawiedliwy sport świata. Tutaj jak nigdzie indziej liczą się nie tylko umiejętności, ale także szczęście, warunki atmosferyczne, kaprys sędziów itd. Dlatego dla mnie największą nagrodą w skokach narciarskich jest Puchar Świata. Nie IO, nie MŚ. Tylko właśnie Puchar. Bo Puchar to nagroda przyznawana za cały rok. I tutaj szczęściem się już nie wygra, tylko trzeba trzymać równą formę cały rok. Dlatego dla mnie najlepszymi skoczkami w historii tej dyscypliny są Małysz i Nykenen. Nie Amman, ani nawet Schlirenzauer. Małysz i Nykenen miażdzyli swoich rywali przez kilka lat i przez cały rok. To jest coś. A nie jedne zawody na IO.

15

@TheNekro94 A jednak Małysz potrafił zdobywać trzy razy z rzędu Kryształową Kulę. ;) Polak jest fenomenem i dokonał tego jeszcze w erze przedlicznikowej to już w ogóle.

2

@TheNekro94 niby tak ale jakby nie patrzeć to w większości przypadków i tak wygrywają skoczkowie, których sie wymienia w gronie faworytów. Rzadko sie zdarza,że wygra ktoś mniej znany.

5

@TheNekro94 Schlierenzauer wygral najwiecej konkursów pucharu swiata, jako pierwszy przebil liczbę 2000p w sezonie. Czemu według Ciebue nie zasługuje na miano jednego z najlepszych skoczkow? Do Nykenena i Malysza pasuje idealnie.

0

@TheNekro94 No cóż, a według mnie Kamil Stoch jest najlepszy w historii tego sportu, nikt nie skakał tak jak on, ogromny talent.

13

@regatta52 No to to jest opinia absurdalna :D

konto usunięte

0

@TheNekro94 Kiedyś o tyle było lepiej, że nie było żadnych pkt za wiatr, nie było tyle kombinowania.

1

@TheNekro94 jak to się trendy zmieniają:D może to nie do Ciebie dotyczy, ale śmieszne, jak ZP Ronaldo zaczął wygrywać seryjnie, dogonił Messiego to pojawiły się komentarze, że ZP nie jest miarodajna, nie jest taka cena...teraz jak na IO nie poszło Stochowi i reszcie to medale z tej imprezy nie są ważne. a na dodatek wyśmiewasz Schlirenzauera, który jest rekordzistą zwycięstw w PŚ. Polacy nie mieli szczęścia, dla mnie konkurs był niesprawiedliwy, ale nie można umniejszać sukcesów rywali, którzy na to zasłużyli. Barcelonie też uznajesz tylko ligę, a LM nie?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Nikomu nic nie umniejszam, ochlon gościu. Zawsze miałem takie zdanie na ten temat. Rywalom Stocha gratuluję, zasłużyli na to. Ale dla mnie IO nie są miara wielkości. I tak samo byloby gdyby wygrał Kamil. Po 2 gdzie wyśmiałem Schliriego? Uwielbiam gościa. Napisałem jedynie ze dla mnie lepsi są Małysz i Nykanen. Bo zdobyli PŚ aż 4 razy. A Schliri tylko 2 razy. Nie potrafił przez dłuższy czas utrzymać się na szczycie. Ale nadal jest wielki. A Ty mi tu pieprzysz jakieś farmazony

0

@TheNekro94 Widać właśnie....Gregor pierwszy konkurs wygrał w 2006 roku, przez 9 lat wygrał 53 razy - ostatni 6.12.2014. A Schlierenzauer ma dopiero 28 lat, jest w gorszej formie, ale to od czasu kontuzji.
Fin skakał od 1981 - 30.12.1981 wygrał pierwszy konkurs, ostatni 1.12.1989 - całe 8 lat. Więc skończ pieprzyć głupoty, zapoznaj się z historią i wtedy się wypowiadaj.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Co z tego że wygrał tyle konkursów na przestrzeni tylu lat? Lepiej wygrać 40 konkursów w 4 lata i zdobyć 4 PŚ niż wygrać 60 w 8 lat i zdobyć 2 PŚ (dane przykładowe, żebyś się znowu nie doczepil). Nie rozumiesz mojego toku myślenia, ale nie wymagam tego ;)

0

@TheNekro94 oznacza to, że przez tyle lat byli jednym z najlepszych, ile lat byli w czołówce...przecież o to ci chodziło.

po prostu walnąłeś głupotę i próbujesz się jakoś wybronić....przyjmijmy, że trzymanie się w czołówce to w 10 PS....Gregor od 2006/2007 do 2014/2015 - 9sezonów- 2 razy wygrał, 3 razy był drugi, po 1 razie był czwarty, szósty i dziewiąty i dziesiąty.
Matti był w czołówce od 1981/1982 do 1988/1989 czyli 8 sezonów - 4 razy wygrał, raz drugi, raz czwarty i dziewiąty. Więc to Gregor trzymał dłużej wyższą formę, więcej wygrał PS :) co więcej wymyślisz na obronę swojej bzdurnej teorii?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Wygrał więcej PŚ? Chyba się wracamy do zerówki bo dla mnie 4>2. Co z tego że wygrał tyle konkursów skoro ma tylko 2 PŚ? Owszem trzymał się w 10, ale tylko 2 razy potrafił być tym najlepszym. A na końcu liczą się zwycięzcy (nie pojedynczych konkursów).

0

@TheNekro94 chyba logiczne, że chodziło o konkursy, a nie o cykle....czyli tylko zwycięscy się liczą?:D co za bzdura...czyli Real bardziej cenisz niż Barcelonę?:)

konto usunięte

0

@Bagsik88 Nie ma to jak porównywać skoki do piłki nożnej :D bardziej cenie Barce bo jestem jej kibicem. Poza tym Barca też bardzo dużo wygrała w swojej historii :) najpierw mi piszesz że wyśmiewam Schliriego (choć nic takiego nie robiłem), teraz zmieniasz temat na piłkę nożną.. Szkoda gadać. Tym bardziej jeśli piszesz "zwysięscy" xD serio się czuję jakbym pisał z dzieckiem z zerówki, więc zakończę już ten temat ;) Nara.

0

@TheNekro94 94 to poziom IQ?:) napisaleś, ze bardziej cenisz Fina niz Schlierenzauera....czy nie? Dalem to jako porównanie, żebyś zrozumiał, ale jak widać niestety się nie udalo:( i to nie jest zmiana tematu...a Gregor to nie wygrał? Np.ma tyle samo wygranych Turniejów Czterech Skocznii....ciągle ci sie nie udaje:) nawet nie potrafisz poprawnie przytoczyć mojej wypowiedzi:D ale tak gam... zwyciescy i zwyciezcy sa to poprawne formy:) oj dużo nauki przed toba...ale może jeszcze sie uda:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?