- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
34
Polska to jest jednak ewenement...
Wróciłem sobie do domu i patrzę że Zbigniew Bródka zajął 12 miejsce w łyżwiarstwie na 1500 m.Serio ktoś spodziewał się medalu? Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu że zdobył on medal 4 lata temu.Dlaczego? Ponieważ praktycznie bez żadnego zaplecza logistycznego (w Polsce nie ma krytego toru łyżwiarskiego) zdobył swój najcenniejszy medal w karierze.Mam ogromny szacunek do tego sympatycznego faceta.
BTW.Ta sytuacja przypomina mi trochę działania polskie z okresu dwudziestolecia międzywojennego.Bez zaplecza "samochodowego", na siłę starano robić się z naszego kraju potęgę...lotnictwa.Nie bez powodu przed wojną mówiło się, że w Polsce jest
więcej pilotów niż kierowców...
PS.Teraz zobaczyłem że istnieje jednak kryty tor w Polsce...otwarto go pod koniec zeszłego roku.Mnóstwo czasu na trening przed Olimpiadą :)
4
@Kajtek77 Chyba nikt sie nie spodziewał medalu. Brodka nie jest juz na topie. 4 lata temu byly szanse na medal a złoto to byl po prostu cud, w kraju w którym jak napisałeś ciężko szukac zaplecza do tego sportu. Nasi panczenisci zdobyli wtedy o ile sie nie myle 3 medale, super wynik. Ale widac, że po tych złotych czasach nie ma następców no bo skąd.
1
@jakkku89 Przynajmniej tor jest :)
4
@Kajtek77 Miejmy nadzieję, że zmieni on jakos naszą sytuację w sportach zimowych bo na dzień dzisiejszy oprocz skoków nie istniejemy.
1
@jakkku89 Bo nasi działacze chcą wyników bez wydatków na sprzęt,logistykę,zaplecze,obiekty itp.
2
@Kajtek77 W Polsce jest tak że bez wyników nie będzie sprzętu. GŁupota? No tak, bo powinno to wyglądać zupełnie inaczej, tak jak jest to w większości krajów (Niemcy). Tam inwestuje się w sprzety, obiekty itd. a po kilku latach są wyniki. W Polsce jeśli nie osiągniesz sukcesu to nikt na ciebie uwagi nie zwróci. Małysz odnosił sukcesy, przedłużył je Stoch, to teraz mamy dwie świetne skocznie, Panczeniści odniesli sukces na igrzyskach? "Ej panowie przydałoby sie im tor zrobić", W sumie gdyby tak było zawsze to byłoby dobrze, ponieważ po sukcesach Justyny Kowalczyk, Polskie biegi narciarskie umierają i nikt nic z tym nie robi