- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
0
Lubię Dembele, wierze ze osiągnie sukces w Barcelonie i będzie piłkarzem ścisłego topu, zastanawia mnie jednak czemu mając do wyboru Dembele i Mbappe praktycznie w podobnej cenie klub zdecydował się na zakup tego pierwszego. Moim zdaniem Mbappe pomijając ten sezon prezentował się w poprzednich rozgrywkach lepiej niż Dembele, choć przyznam ze nie obserwuje ze szczególna pasja ligi niemieckiej i francuskiej. Czy ktoś z was ma odmienne zdanie i mógłby się nim podzielić omawiając ta kwestie szerzej podając racjonalne argumenty?
3
@Dankhog Inna pozycja? Trzeba było załatać dziurę po Neymarze a Mbappe to napastnik.
0
@Dankhog Mbappe nie mieli w ogóle do wyboru
3
@Dankhog Nie ma co się zastanawiać nad myślą ściągnięcia go do nas. Nie było tematu, to raz, dwa - i tak by nie przyszedł. Mbappe wolał PSG od Realu, to mówi wszystko jakie były szanse na transfer do nas.
Po co tracić czas na takie dywagacje.
0
@hoeniker Z tego co pamiętam to coś było na rzeczy,ale możliwe że to tylko dywagacje mediów
0
@Dankhog Mbappe to fantastyczny piłkarz ale nie był dla Barcy dostępny.
0
@Dzemik55 Napastnik? W PSG gra na skrzydle.
0
@Krystian7 No to przypał :v
0
@Dankhog 1. Według informacji które pojawiały się podczas letniego okna transferowego Mbappe lub tez osoby z jego otoczenia oferowały się Barcelonie.
2. Z tego co wiem Mbappe grywa nie tylko na pozycji środkowego napastnika lecz także na prawym skrzydle czyli można by rzec na pozycji na której u nas grywa Dembele.
3. Zainteresowanie Griezmannem wskazuje iż Barca szuka środkowego napastnika który może grać również na lewym skrzydle.
4. Jeżeli rola Dembele miało być zastąpienie Neymara to czemu to Suarez grywał na lewym skrzydle zaś Dembele gra u nas nas na prawej stronie?
5. Odchodzimy od głównego pytania które zadałem tj. Czy ktoś uważa Dembele za lepszego gracza(bazując na karierach obu przed bieżącymi rozgrywkami) od Mbappe, a jeśli tak to dlaczego?