La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Ktoś ciekawie porównał La ligę do NBA :)
NBA w sumie jest całkiem podobna do La Ligi.J est Barca(GSW) poza konkurencją, Atletico(HOU) ma skład zbudowany pod odpowiedź na lidera, Valencia(TOR) niby dobry sezon,ale kto by brał ich na poważnie,no i Real(Cavs), niby mają problemy,ale mają gracza który może wszystko odmienić.

konto usunięte

0

@Rakitic2211 Porównanie troche na wyrost bo sprawa mistrzostwa w nba rozgrywa sie w play-offach a w ll w sezonie zasadniczym:)

konto usunięte

0

@Rakitic2211 Ale real nie ma piłkarza który może wszystko odmienić

1

@Rakitic2211 "no i Real(Cavs), niby mają problemy,ale mają gracza który może wszystko odmienić."

porównywanie obecnego Ronaldo do najlepszego gracza z ligi który zawsze ciągnie swój zespół?

XD

PS pomijam takie rzeczy jak Barca poza konkurencją jak LL wygrywaliśmy 2 lata temu. GSW poza konkurencją od dawna, nie od tego sezonu. Albo defensywne Atletico z genialną ofensywą Houston

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?