La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

12

Piotrek Żyła znowu nie wystąpi w konkursie olimpijskim. Decyzją trenera Horngachera w sobotnim konkursie na skoczni dużej wystąpi ta sama czwórka co na skoczni normalnej: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciek Kot. Wszystko wskazuje na to,że Piotrek nie wystąpi na igrzyskach w ani jednym konkursie. Jak on to komentuje? Widać, że jest zawiedziony, ale jak to Piotrek Żyła musiał coś dodać od siebie, żeby było ciekawie hehe :D

- Trener powiedział mi o swojej decyzji jeszcze przed ostatnim skokiem. Moje próby nie były dobre. Jest smutno, ale co zrobić? Taki jest sport i trzeba się z tym pogodzić, a następnie walczyć dalej.

- Nie mam do siebie pretensji. Robiłem to, co umiałem. W trakcie sezonu było za dużo kombinowania i, przy stresie, trudno złapać dobre czucie. Niby ta pozycja była tutaj w porządku, ale szwankowały detale mające wpływ na całość.

- Nie ma sensu myśleć o konkursie drużynowym z moim udziałem. Ta czwórka pewnie odpuści niedzielny trening, bo po co się męczyć dodatkowo, kiedy skacze się dobrze. Pozostaje im walka o jak najlepszy medal, a ja z całych sił będę kibicował.

- Nie mam planu na kolejne dni w Korei Południowej. Na dziś mam jeden, ale w wiosce olimpijskiej może być o niego trudno (hehe)

Kocham tego gościa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?