La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1942 Culés

konto usunięte

3

Dobra, ok. Nowakowska dobrze zrobiła, że zwyzywała kibiców. Ona jest zaje*ista I może mówić co chce, a i tu cytat "Janusze" nie mają prawa głosu. Dziękuję. W takim razie, kto podziela to zdanie, nie ma prawa krytykować/oceniać gry FC Barcelony i jakiegokolwiek innego klubu.

13

@ViscaIniesta Nie zwyzywala kibiców, tylko roszczeniowych Januszy. Kibice rozumieją, że potęgą w sportach zimowych nie jestesmy i kazdy medal po za skokami bylby niespodzianką. Krytyka, uzasadniona jest zawsze w cenie. Janusze krzyczą przed telewizorem czemu nie ma medali xD

1

@jakkku89 Owszem, ale mogła to powiedzieć w bardziej delikatny sposób, a nie taki prostacki.

konto usunięte

0

@jakkku89 Nie wyjaśniła sytuacji, tylko zareagowała agresją na agresję.

0

@ViscaIniesta No to co? To też człowiek i nie wytrzymala. To rozumiem, że "Januszki" są na tyle głupie, że trzeba im tłumaczyc sytuacje sportów zimowych w Polsce? No litości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?