La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

11

Nie ma to jak przez ten mecz się bać wtorkowego spotkania z Chelsea. :-) Nie mówię, że mamy być pewni siebie, ale Chelsea jest w dużo słabszej formie od Barcy. Barca oszczędzała się na ten mecz. We wtorek zobaczymy zupełnie inną grę i Barcelonę. Dla mnie to oczywiste.

7

@ViscaBarca123 Tutaj wszyscy uważają, że mecz z Eibarem na 3 dni przed LM jest wyznacznikiem ich obecnej formy xD

0

@jakkku89 Tych niektórych głupich komentarzy nie da się czytać. Zastanawiam się czasami, co niektórzy mają w głowie, albo właściwie czy coś mają. Barca Valverde potrafi grać w taki sposób w wielu meczach, ale gdy przychodzi ważne spotkanie, to gra wygląda już zupełnie inaczej.

0

@ViscaBarca123 W taki sposób ? Pierwszy raz widziałem Barcelonę w tym sezonie zdominowaną przez przeciwnika w taki sposób. Bez brutalności tylko czystym zapieprzem i dobrą grą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?