- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 939 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 939 Culés
0
Otworzyłem 8 tych przecenionych mega paczek w Fifie i g*** nic kompletnie dużo ludzi mówiło zeby nie otwierać za coinsy no ale ja nie chce wydawać realnych pieniędzy na grę trafiliście coś dobrego ?
1
@domino1344 ja otworzylem multum paczek, raz trafilem Lewego, a tak to najdrozszy po 2/3 k.. tragedia jakas. Kolega trafil jiz IF Neya, Puyola, Messiego.. naprawde nie wiem od czego to zalezy ale potrafi czlowiek sie zdenerwowac jak wydaje 500 k na paczki a zwraca sie 80, bo mialem tak ostatnio..
2
@domino1344 Podstawowa zasada, nie wydawać coinsów na paczki.. mi woli na toty zabrakło i 200k wydałem żeby trafić Eriksena... gdybym się nie opamiętał to bym teraz biedę klepał.
1
@domino1344 Wydałem na te paczki 77,5k i też gówno, ale za tą kwotę w fucie w sumie nie ma się co dziwić. Pamiętam historyczny opening jak kupiłem te Fifa Pointsy i otworzyłem 5 mega paczek, (łączna wartość w coinsach 175k) i nie było żadnych banerów xDD
Albo jak wydałem okrągłe pół miliona na SBC o IFa 81+ (w DT Pogba, Nainggolan, Vidal, Hazard, Insigne) i nie zwróciło się KOMPLETNIE NIC bo wszystkie trafy były tak do dupy, że używałem do następnych SBC xD
2
@domino1344 Te paczki i inne lootboxy to ścierwo rozdupiające gry.
W dupiu mam gry który bezzczelnie zmuszają do wydawania dodatkowych, prawdziwych pieniędzy bo inaczej musisz ciul wie ile czasu poświęcić na zdobycie wirtualnych.
Masa ludzi te coinsy czy inne hajsy wirtualne kupuje za prawdziwy hajs i potem gry wyglądają jak wyglądają. Coraz więcej gier z wyciętą zawartością (bo idioci i tak kupią dodatki). Poducenci szczęśliwi. Gry coraz płytsze. Itp. Itd.
0
@tombard Świat taki straszny :( ktoś za swoją pracę chce zarabiać, skandal
4
@Bykunn Czyli jak pójdziesz do sklepu i ktoś Ci sprzeda samo ostrze w normalnej cenie noża a za trzonek każe zapłacić jako dodatek i jeszcze policzy sobie za złożenie tego to uważasz że to jest ok bo ktoś chce zarobić za swoją prace?
1
@tombard Nie kupować gier EA ani Ubisoftu to się to skończy.
1
@Bykunn Zarabiać a doić to dwie różne sprawy, FIFA 18 jest bezczelnie zrobiona na zasadzie pay to win .. jak nie masz w składzie jakiejś ikony czy zawodnika z topu to bardzo ciężko coś ugrac. Choćbys nie wiem jaki dobry nie był jak ktoś ma w składzie Vieire który ma tyle siły że sam by samolot podniósł to środka pola nie wygrasz
0
@dontripe Przykład z dupy. Gry nawet bez dodatków to dalej grywalne produkty, nikt nikogo nie zmusza do kupowania dodatkowego kontentu.
A FIFA nie jest jedyną grą piłkarską na rynku... Po co narzekać, wystarczy grać w co innego. Taki model sobie wybrali twórcy i już. Widać się sprawdza bo co chwilę ktoś tu pisze o tej grze
2
@Bykunn Czytanie ze zrozumieniem widzę kuleje ostro.