La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

konto usunięte

5

"Real jest zdolny do wygrywania przy słabej grze czy bez najlepszej formy. Na przykład Barça nie wie, jak to robić. Gdy ona gra źle, przegrywa, a gdy notuje średni występ, remisuje. Barcelona musi grać dobrze, aby wygrywać. "

Sporo racji ma Xavi w tym wywodzie. Szczególnie było to widać w poprzednim sezonie w lidze gdzie Real miał kilka słabszych meczów, ale i tak wygrywali po bramkach Ramosa itd.
Dlatego cieszy trochę że mimo obniżki formy my też potrafiliśmy wygrać z Alvaes czy wczoraj z Eibarem w tegorocznym sezonie. Nie zrozumcie mnie źle, ale akurat to spory plus gdy potrafimy wygrać mimo słabszej gry.

0

@Stig Wiem o co ci chodzi. W ostatnich rozmowach o meczu Real - Psg Jakub Krecidlo w przegladzie sportowym zachwalal Real ze oni potrafia wygrywac mimo slabszej gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?