La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

Ramblo, brał ktoś z Was kiedyś Trittico?

0

@jacobFCB Każdy taki lek działa na każdego inaczej, nie ma reguły, jednemu może pomóc, drugiemu zaszkodzić. Ten lek co podałeś jest o przedłużonym uwalnianiu (efekty mogą przyjść nawet dopiero po paru miesiącach), musisz sam zaobserwować swoje samopoczucie po pierwszych dawkach, każdy organizm jest inny. Oczywiście sam nie możesz na starcie ustalać sobie dawek, a każde niepokojące symptomy musisz konsultować z lekarzem. Ja np nauczyłem się manipulować Xanax'em, a jak wiadomo jest to lek o działaniu natychmiastowym i krótkotrwałym, potrafię bez niego normalnie funkcjonować i nie brać go przez długi czas, a są tez takie osoby, które się uzależniają po kilku dawkach, każdy organizm jest inny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?