La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

0

Mam pytanie : kupował ktoś kiedyś bilety przez https://www.viagogo.pl/ ??
Zastanawiam się nad biletami na Chelsea, bo na stronie Barcelony nadal ich nie ma..

konto usunięte

8

@krzysiekjr11 Na viagogo nie masz żadnej pewności w momencie kupowania jaki bilet dostaniesz. Tak naprawdę odkupujesz go od pośrednika, który to i tak musi czekać aż bilety pojawią się na stronie Barcy i je kupi, a przepłacasz kilkukrotnie za nie. Skoro biletów wciąż nie ma na stronie, to nie masz żadnej pewności czy pośrednik owe kupi oraz nie znasz dokładnego mniejsca na stadionie. Viagogo to ostateczna opcja, jak już nic nie wyjdzie.

0

@oleka222 Dziękuję CI bardzo ! :)
Czyli czekam na bilety na stronie Barcelony.
Dziwne jest jednak to, że są już bilety na późniejsze mecze ligowe ( nawet te w kwietniu czy w maju ), a na Chelsea wciąż nie ma

1

@krzysiekjr11 Tak jak napisał kolega wyżej: viagogo to ostateczność. Ceny tam są mocno zawyżone.

konto usunięte

1

@krzysiekjr11 Wyglada to z biletami na Barcelonę tak, ze na początek z reguły są na sprzedaż tylko kabiny VIP, ponieważ inne bilety są z góry zarezerwowane dla socios, posiadaczy kart. Gdy oni nie potwierdzą swojej obecności, miejsca się zwalniają i po tym czasie pojawiają się na stronie. Musisz jeszcze kilka dni poczekać, później najwyżej kombinuj, ale z reguły na mecze inne niż El Clasico dostaniesz wejściówkę

0

@JimMorrisonFCB Również dziękuję za pomoc ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?