La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1433 Culés

konto usunięte

21

Mamy 2018 rok, a niektórzy ludzie nadal nie są w stanie pojąć, że granie przeciwko autobusom to ZAWSZE katorga i męka. Jeśli ktoś oczekiwał, że z taką postawą Chelsea zdołamy grać finezyjnie, przyjemnie dla oka i widowiskowo oraz strzelając kilka goli, to albo nie potrafi wyciągać wniosków, albo interesuje się piłką nożną od niedawna.

Z tym sportem jest jak z tangiem - "Bo to tanga trzeba dwoooojga" ;)
Jeśli na boisku chce się grać tylko jednemu zespołowi (albo żadnemu, co jest częstym przypadkiem, kiedy mecz jest o pietruchę, bo np. oba zespoły i tak awansują dalej) to ciężko oczekiwać spektakularnego meczu. Chelsea chciało się grać w piłkę przez pierwsze 20-30 min. Później jedyne o czym myśleli, to o tym, czy bronić się w 10, czy 11.

Bez względu na to, czy zagralibyśmy wtedy my, Bayern, City, czy jakikolwiek inny zespół, to efekt byłby podobny. Bramkowy remis na wyjeździe w tego typu spotkaniu to jest świetny wynik, zwłaszcza w LM, gdzie jest jeszcze rewanż, a remis nie oznacza "straty 2 punktów".

To, że mecz był dosyć nudny i mało widowiskowy, to nie wina naszych piłkarzy, ani Valverde. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Jak idziecie na randkę z dziewczyną, która jest otwarta, rozmowna i pełna energii, to inaczej będziecie wspominać to spotkanie niż z kobietą, która jest mimozą, odpowiada "aha, mhm, yhy" i cały czas trzeba ją ciągnąć za język ;) Na boisku jest identycznie.

0

@LuisSalvano A masz porownania.

konto usunięte

1

@laliga40 Dzięki ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?