- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
0
To tylko dwa medale zdobyliśmy na tych Igrzyskach czy więcej?
1
@Pawlak1992 Tylko dwa (złoty i brązowy). Obydwa w jednej konkurencji (złoto indywidualnie przez Stocha i brąz drużynowo - skoki narciarskie)
4
@Pawlak1992 Google-->klasyfikacja medalowa IO-->Polska
0
@kubix05 No to się nie popisali.
1
@Pawlak1992 A czemu tak uważasz? W innych dyscyplinach raczej nie mieliśmy żadnych szans na zdobycie któregokolwiek krążka.
4
@Bartek22 A po co mam szukać skoro tutaj szybko dostanę odpowiedź? Ty zamiast napisać "dwa medale" to produkujesz się nie wiadomo po co. Coś Ci to dało, że to napisałeś?
0
@kubix05 W sumie to mieliśmy. Było kilka takich sytuacji, gdzie Polacy zajmowali medalową pozycję, a na finiszu przegrywali. Na przykład w biathlonie, gdzie Polki prowadziły, a ostatecznie zajęły 7 pozycję.
12
@Pawlak1992 Po prostu denerwuje mnie takie lenistwo. Zamiast sprawdzić, to piszesz tutaj i zawracasz ludziom gitarę.
A poza tym typowe zachowanie dla Janusza. Nawet nie wiesz ile medali mamy, ale wiesz, że była szansa na więcej.
0
@Pawlak1992 Bo śmiecisz i zawracasz ludziom głowę zamiast ruszyć tyłek i samemu sprawdzić.
3
@Bartek22 Zawracam ludziom gitarę? Weź się człowieku nie kompromituj. Można by było mieć pretensje gdybym oczekiwał, żeby ktoś mi napisał długi wykład. Ale napisanie dwóch słów "x medali" to chyba nie jest taki wysiłek? Strasznie byś się zmęczył gdybyś to napisał? Ubyło by Ci coś? Jak ktoś tu się pytał gdzie oglądać "Dom z papieru" to nikt mu nie pisał: poszukaj sobie w google. Jak widać kubix05 nie miał problemu żeby mi napisać ile Polska zdobyła medali (za co mu dziękuję), tylko Ty masz jakiś zasrany problem.
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 Spinasz się,jakbym ci najbliższego członka rodziny śmiertelnie obraził.
Owszem, napisanie x medali nie jest wysiłkiem, ale sprawdzenie takiej informacji samemu, jeżeli cię to interesuje, tym bardziej nie powinno być.
0
@Pawlak1992 No dla mnie właśnie nie jest, ale dla Ciebie to jak widać wielki problem i wysiłek żeby sobie coś samemu sprawdzić.
0
@Bartek22 To Ty się spinasz, a nie ja. Zadałem pytanie i dostałem na nie satysfakcjonującą mnie odpowiedź od kubix05, a Ty robisz z tego problem mimo, że to pytanie w żaden sposób Cię nie obraziło, nie skrzywdziło i ogólnie niczego złego Ci nie wyrządziło.
0
@Granto Ja nie mam żadnych problemów, zadałem pytanie i dostałem na nie odpowiedź, a Ty robisz z tego aferę, więc to Ty masz problem.
0
@Pawlak1992 "Weź się człowieku nie kompromituj", "Tylko ty masz jakiś zasrany problem".
No tak, w ogóle się nie spinasz.
Zresztą udzieliłem ci odpowiedzi. Dałem ci dokładną wskazówkę jak sobie te medale sprawdzić z delikatną sugestią, żeby nie pisać tego typu komentarzy. I tyle. A ty to teraz tak rozdmuchujesz.
0
@Bartek22 Nie tyle.
"Po prostu denerwuje mnie takie lenistwo. Zamiast sprawdzić, to piszesz tutaj i zawracasz ludziom gitarę.
A poza tym typowe zachowanie dla Janusza. Nawet nie wiesz ile medali mamy, ale wiesz, że była szansa na więcej."
To nie jest spinanie się? Ciekawe, że 1000 użytkowników przegląda tę stronę i nie mają żadnego problemu z tym pytaniem, tylko Ty i Granto sracie się nie wiadomo o co. I to Ty to rozdmuchujesz, nie ja, bo po tym jak dostałem odpowiedź od kubix05 powinieneś to zostawić, gdyż sprawa została załatwiona, ale postanowiłeś to rozdmuchać.
0
@Pawlak1992 Nie, to nie jest spinanie się. Napisałem co mnie denerwuje i , wszystko kulturalnie, a ty na mnie naskoczyłeś. Naprawdę masz wypaczoną definicję spinania się, kompromitacji i kilku innych rzeczy. Nie chce mi się dłużej odpisywać na te dziwactwa.
0
@Bartek22 Nie chce Ci się odpisywać to nie trzeba było zaczynać tej kłótni o NIC.