- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
11
Nie rozumiem za bardzo najbliższego terminarza La liga. Mecz z Gironą rozgrywaliśmy w sobotni wieczór, Real grał tego samego dnia o 16:15, zaś Atletico o 20:45 w niedziele. Kolejna kolejka przewidziana jest na wtorek, środę i czwartek bieżącego tygodnia. Atletico i Real zagrają u siebie, a Barcelona na oddalonej o blisko 2,5 tys km Gran Canarii (lot na Gran Canarie z Barcelony trwa ponad 3 godziny). Racjonalnym rozwiązaniem wydaje się wyznaczenie meczu Barcy na wtorek lub lepiej środę, a meczu Atletico (z racji tego że swój mecz rozgrywali w niedziele) na czwartek. W obecnej sytuacji Barcelona zakończy swój mecz w czwartek przed północą, a zwodnicy z powodu długiej podróży w swoich łóżkach znajdą się dopiero nad ranem. Czasu na odpoczynek będzie niewiele. Najgorsze jest to, że logistycznie bieżącą kolejkę dało zaplanować się lepiej. Rozumiem, że Real rozgrywa swój mecz we wtorek z racji kolejnego meczu w sobotę i perspektywy rewanżu z PSG i tego bym się nie czepiał. Mam nadzieje, że w meczu z Las Palmas odpocznie kilku z naszych kluczowych zawodników.
0
@Karol1993 Kurde ale jest ból dupska o ten terminarz ... Atletico może mieć pretensje że my graliśmy w sobotę a oni w niedzielę wieczorem i w związku z tym mają jeden mniej dzień przed meczem z Barcą.
0
@Bykunn Ale zdajesz sobie sprawę, że Atletico też gra w środku tygodnia przed meczem z Barceloną?
0
@qbuteq A jakie to ma znaczenie ? To po meczu już się resetuje poziom zmęczenia i liczy się tylko od ostatniego ? My mamy jeden dzień odpoczynku na początku tygodnia, oni pod koniec, żadnej różnicy
1
@Bykunn Atletico grało w czwartek w lidze europy. Myśle, że sami by nie chcieli grać w sobotę po jednym dniu odpoczynku. Musieli zagrać w niedziele. Tym bardziej dziwi mnie że grają w środę. Wychodzi na to, że rozegrają 3 mecz w ciągu 6 dni. O wiele korzystniejsza dla samego Atletico jak i dla Barcelony byłaby zamiana ich spotkań. Nie mam bólu tyłka i staram się nie patrzeć jedynie z perspektywy kibica Barcy. To co piszesz nie ma sensu. Myśle, że chciałeś zabłysnąć odmienną opinią, a gdyby jeden z naszych doznał kontuzji mięśniowej w niedzielnym meczu byłbyś jednym z pierwszych do krytykowania terminarza. Mi tu nawet nie chodzi o te 3 punkty, które możemy stracić, a o zdrowie zawodników przed decydującą częścią sezonu.