- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
22
Mnie troszkę zaczynają martwić informację odnośnie Dembele nawet jeśli połowa to wymysł mediów.Nie rozumiem podejścia trenera który pomija Francuza...chłopak wrócił po kontuzji i teraz jedynie co mu brakuje to rytmu meczowego.Wczoraj nawet nie powąchał murawy i nie przekonuje mnie tłumaczenie, że nie było potrzeby...jak był Neymar to graliśmy i Suarezem,Messim ,Iniestą i nie było problemy że skład ofensywny.Jak chłopak ma budować swoją pozycję jak w ogóle nie dostaje szans? To co zrobił Valverde z Las Palmas to już było przegięcie...jestem ciekaw kim będzie chciał zagrać w meczu z Chelsea?Messi gra cały czas bez odpoczynku i teraz kiedy jest najważniejszy okres w sezonie zobaczymy jak to będzie wyglądało.
0
@Klimach fan Zgadzam się w stu procentach. Z Las Palmas powinien dostać szansę. Mam nadzieję , że na mecz z Chelsea wyjdzie w podstawie.
8
@Kamill10 Wątpię,skoro w meczu z Atletico nawet nie wszedł na minutę. Valverde nie ma jaj by wystawić Dembele i pewnie będzie katował nas kibiców Paulinho Rakiticiem Gomesem i Busim. Jak Messie czegoś nie wymyśli to będzie katorga.
2
@Klimach fan Myślę jednak, że trener ma nieco lepszy wgląd na całą sytuację, niż cała LR razem wzięta. Jego decyzje mają swoje powody, nie robi tego że złośliwości. Zadziwia mnie tutejsze krótkowzroczność i nie dopuszczanie do świadomości, że nie widzimy pełnego obrazka, a wyłącznie jego mały urywek.
14
@boojan27 Nie wiem dlaczego zarzucasz nam krótkowzroczność. Nie potrzeba siedzieć w szatni, ani czytać w myślach Valverde, żeby widzieć, że on zwyczajnie woli bardziej defensywnych graczy. Taką już ma od lat swoją filozofię.
1
@sidzej Valverde jest tu pierwszy sezon, który zaczął z niepełną (wbrew obietnicom zarządu) kadrą. Musiał zbudować coś, co będzie działać z niepełną układanki. I to działa, wyniki są. Nie zamierzam go winić, że w decydującym momencie sezonu nie pali się do sporych zmian systemu, bo na to będzie czas latem. Wtedy zobaczymy jego faktyczną wizję, o czym on chyba nawet sam mówił.