La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

4

Oho jak dobrze, że postanowiłem nie oglądać tego rewanżu w Paryżu bo coś miałem takie przeczucie, że PSG znowu nic nie pokaże;) Co do pierwszego meczu to właśnie po tym spotkaniu było wiadome kto awansuje. Duże szczęście białych, kilka pomyłek sędziowskich, ale przede wszystkim frajerska gra PSG. Zobaczcie jak padały wszystkie bramki dla realu na Bernabeu i jak zachowywała się przy tym obrona paryżan toż to zgroza nie wspominając już o ich skuteczności... Ostatnie 3 LM wygrane przez real to "szczęśliwe losowanie" (nie mówię tu o wszystkich 3 edycjach), pomyłki sędziowskie, fart w trakcie spotkania, ale przede wszystkim przeciętna gra ich rywali w dwumeczu oraz mierna skuteczność. To nie wina realu że ich rywale przeciwko nim nie potrafią zagrać niczego przyzwoitego. Obawiam się, że tylko Barcelona i City jest tu w stanie coś zdziałać. Bayern pewnie jak zwykle polegnie. Trzeba się teraz skupić na rewanżu z Chelsea i grać tak by wygrać LM po raz 6 i przy okazji przeszkodzić białym by nie zdobyli tego trofeum po raz 4 w przeciągu 5 lat...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?