La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

0

Jest obecnie ktoś na forum kto nieźle się zna na kartach graficznych i dobrze orientuje się w sytuacji cenowej na rynku i mógłby doradzić?

0

@ShinobiQWE Pocczekaj na nowe gtx

0

@thebaanqn Przecież nawet nie wiesz do jakiej kwoty on chce kupić kartę graficzną.

0

@ShinobiQWE Kupujesz kompa teraz?

0

@ShinobiQWE Mam w planach GTX 1050. A później jak ceny spadną to go sprzedam i kupię 1060 GB 6 GB, albo dopiero nową serię, zależnie jak będą się kształtowały ceny. Czy ta karta w tej cenie http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-1050-2g-gaming-oc-i7220959646.html to dobry wybór? Miejcie na uwadze, że nie planuje zostawiać tej karty na dłużej tylko ją sprzedać kiedy ceny droższych modeli spadną. Z tego co wiem GTX 1050 najmniej zdrożały więc przepłacam max 100 zł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?