La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

15

Nie rozumiem tutaj trochę niektórych. Gadacie że Mundo to taki szmatławiec i nie warto go czytać bo wszystkie historie wyssane z palca ale jak już puścili plotkę o powrocie Neymara to przeżywacie to bardziej niż grzybiarz grzybobranie.

21

@Neymar1899 Byłaby informacja,że np: ''Varratti blisko Barcelony [MD]'' - to by napisali,że słabe źródło nie ma co brać na serio a tu podają,że Neymar chciałby wrócić i wielkie dyskusje. :D

2

@Neymar1899 A ja nie rozumiem takich komentarzy jak Twój, bo wydaje mi się, że całkowicie minąłeś się z oceną sytuacji. Nie widzę zachwytów nad powrotem Neymara, nie widzę, żeby ktoś szczególnie wierzył w te plotki. Całkowicie normalnym jest, że temat wywołuje emocje. Jeden z 3 najlepszych piłkarzy, ktoś kto potraktował Barcelonę okropnie... To całkiem normalne, że temat wywołał dyskusję.

konto usunięte

0

@Neymar1899 Mundo to tier3. Ani rzetelne ani szmatławiec. Ja sie nauczyłem, ze nie wszystko w piłce co nie doszło do skutku jest fejkiem. Z Interu też się smialismy, ze chcą pokryć klauzule Messiego aż tu po latach Laporta potwierdził, że to prawda.

0

@masq + mundo ma układy z zarządem.

konto usunięte

0

@sidzej Ja bym bardziej powiedział, że zarząd może manipulować opinią publiczną poprzez media niż, że Mundo wyciąga od nich info.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?