La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

0

zastanawia mnie jak wyjaśnić Real w tym sezonie w lidze przegrywają remisują z kim sie da a w lidze mistrzów odprawiają z łatwością PSG. NIE wydaje mi sie, że to tylko kwestia motywacji.

1

@banann16 Ależ to jest bardzo proste, PSG przegrało ten dwumecz brakiem doświadczenia i Emerym na ławce trenerskiej bo składu na pewno gorszego nie mieli no i kwesta motywacji też dochodzi, PSG już ma mistrza i pewnie Puchar a Real ma nóż na gardle i LM to jedyna szansa by ocalić sezon

konto usunięte

0

@banann16 Głowa to najważniejsza część ciała u sportowca. U Nas też czasami jej brakuje, przykład poprzedni sezon czy też ten i strata punktów w Las Palmas czy z Getafe.

0

@banann16 motywacja jest bardzo wazne - Real po lecie byl wielkim wygranym (liga, LM, SPE, SPH z Barcelona) i moglo nastapic rozluznienie, slaba forma strzelecka Cra i pogubili punkty. Brakowalo tez zmiennikow (Morata)

Jednak slabsza forma jesienia i poczatek roku pozbawily ich szans "tylko" na lige,a LM rzadzi sie takimi zasadami, ze trzeba byc po prostu najmocniejszym na wiosen 9 (i nie wtopic jak Atletico z Karabachem)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?