La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

konto usunięte

0

Jak myślicie jest sens iść na studia drugiego stopnia kompletnie nie związane z tym co studiowało się na pierwszym stopniu? Jest takowa możliwość dzięki deklaracji bolońskiej. Skończyłem na pierwszym stopniu Elektronikę i Telekomunikację(inżynier) i pracuję w tym kierunku, ale nie jara mnie to. Myślę właśnie nad Budownictwem albo Ekonomią. W obu przypadkach jest możliwość studiowania na studiach drugiego stopnia. Dla budownictwa trzeba zrobić roczną podyplomówkę, a dla Ekonomii nic szczególnego żeby dostać się na magisterkę.

1

@Kurkmen Budownictwo drugi stopien bez pierwszego? Nie ma szans, nie ogarniesz. Poza tym zesrasz sie predzej zanim nadrobisz roznice programowe :)

konto usunięte

0

@Qlewer Tak jak napisałem, trzeba iść na roczną podyplomówkę z podstaw budownictwa i wtedy można iść na magisterkę z Budownictwa. Tak jest na Politechnice w Białymstoku.

konto usunięte

0

@Qlewer Oczywiście dla osób z technicznym wykształceniem pierwszego stopnia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?