La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

8

Nie mówię, mówiąc delikatnie niezbyt sympatyzuje z Gomesem, często lubie z niego pośmieszkować, ale teraz jest mi zwyczajnie go szkoda jako człowieka, już pal licho jego dokonania sportowe, inna sprawa że kompletnie nie chce mi się wierzyć w to, że Gomes jest świetnym piłkarzem na treningach... Jak dla mnie, po prostu nie jest to piłkarz na miarę tego klubu, a że sam Gomes skorzystał z takiej okazji? No kto by nie skorzystał? Grać i trenować z najlepszymi, przy tym dostawać wielką kasę.

2

@sewciu50 Wierzę, że Gomes ma umiejętności. Miał przebłyski. Niestety głowa nie idzie w parze z umiejętnościami.

konto usunięte

6

@sewciu50 W życiu spotkałem kilku piłkarzy którzy na treningu byli profesorami a jak przyszedł mecz to poziom był całkiem inny.

0

@Janiama Dokładnie.

3

@SeeleyBooth Jestem zupełnie innego zdania, ale szanuje Twoje zdanie, ja całkowicie tych przebłysków nie widziałem.

2

@Janiama Głowa, głowa i jeszcze raz głowa. Tak samo jest w tenisie. Mam wielu znajomych, którym na treningu wszystko wchodzi, a jak przychodzi do turnieju to hebel w ręce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?