La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

0

Witam, macie jakiś pomysł, albo sensowną aplikację, która dałaby radę rozdzielić głośność dzwonka i powiadomień?

konto usunięte

0

@The Nameless Polecam wejść w ustawienia

19

@KingM10 Dla osób tak chętnie jak Ty dzielących się swą rozległą wiedzą dodam w ramach ułatwienia. Fabrycznie jest to jeden slider, nie da się ich rozdzielić przez wejście w ustawienia ;) .

21

@KingM10 Polecam zamknąć konto, jeżeli masz tak pyskować.

0

@The Nameless Oczywiście że da. w Lg G4 mam głośność dzwonka i powiadomień do wyboru ;)

0

@The Nameless Jaki telefon?

konto usunięte

1

@derlysy1979 Nie każdy telefon jest taki sam

0

@Dzemik55 Nokia 6, zapomniałem o najważniejszym napisać :D !

0

@derlysy1979 Poczytałem trochę o tym, ponoć na nowszych androidach szanowny Microsoft zdecydował, że taki połączony slider będzie dla użytkowników lepszy.

1

@The Nameless Znalazłem coś takiego ale nie jest to chyba do końca to czego szukasz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.systemxstudios.seer

0

@Dzemik55 To nie to :P. Tak czy inaczej dzięki za chęci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?